Bilgi Almak İçin Tıklayın >>>   0(216) 367 95 04
 
 
ZOOM AJANS

ZOOM Ajans, interaktif yapılı bir reklam ajansıdır. İnternet ortamında reklamcılık ve online ticaret konularında çözüm üretmek üzere kurulmuş ve uzmanlaşmıştır.

Kurum kimliğine en uygun web sitesini ya da multimedya projesini oluşturup, profesyonel bir iş anlayışı ile sunarak şirket stratejilerinin web teknolojileri ile entegrasyonunu sağlamayı amaç edinmiştir.

Niçin internette yer almalıyım?

İnternetin şirketlere ve kullanıcıya sayısız faydaları vardır. Ucuz tanıtım ve reklamcılık, yerel ve küresel manada milyonlara ulaşabilmek, hedef kitleyi kolayca belirleyip, sürekli dinamik ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek, bu sanal platformun ilk akla gelen cazip fonksiyonlarından birkaçıdır. Hergün yüzlerce gazete, dergi okuru ve televizyon izleyicisinin interneti keşfetmesiyle bu platform bütün şirketler için vazgeçilemez olmuştur.

Niçin ZOOM Ajans’ı tercih etmeliyim?

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Hizmetlerimiz

- Web Tasarım
- E-Ticaret
- Yönetim Yazılımları
- Basılı İşler
- İçerik Danışmanlığı
- Reklam Danışmanlığı
- Fuar Danışmanlığı
- CD Tasarım
- Kurumsal Kimlik Tasarımı
- Fotoğraf Çekimi
 
Merkez
Adres : Park Sokak Ideal Sitesi E Blok Daire : 7
Küçükyali - Istanbul / Türkiye
Telefon : 0 (216) 367 95 04
GSM :       0 (532) 737 55 22
E-mail : cem.unur@zoomajans.com
Copyright © 2017
Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayincilik Hizmetleri


Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayincilik Hizmetleri