9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Zoom Ajans Hakkında

21 Yıllık Tecrübe

ZOOM Ajans, interaktif yapılı bir reklam ajansıdır. İnternet ortamında reklamcılık ve online ticaret konularında çözüm üretmek üzere kurulmuş ve uzmanlaşmıştır.

Kurum kimliğine en uygun web sitesini ya da multimedya projesini oluşturup, profesyonel bir iş anlayışı ile sunarak şirket stratejilerinin web teknolojileri ile entegrasyonunu sağlamayı amaç edinmiştir.

Niçin internette yer almalıyım?

İnternetin şirketlere ve kullanıcıya sayısız faydaları vardır. Ucuz tanıtım ve reklamcılık, yerel ve küresel manada milyonlara ulaşabilmek, hedef kitleyi kolayca belirleyip, sürekli dinamik ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek, bu sanal platformun ilk akla gelen cazip fonksiyonlarından birkaçıdır. Hergün yüzlerce gazete, dergi okuru ve televizyon izleyicisinin interneti keşfetmesiyle bu platform bütün şirketler için vazgeçilemez olmuştur.

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler