9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Reklam Danışmanlığı

Bugün hiç kuşkusuz internetin şirketlere ve kullanıcıya sayısız faydaları vardır. Ucuz tanıtım ve reklamcılık, yerel ve küresel manada milyonlara ulaşabilmek, hedef kitleyi kolayca belirleyip, sürekli dinamik ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek, bu sanal platformun ilk akla gelen cazip fonksiyonlarından birkaçıdır. Hergün yüzlerce gazete, dergi okuru ve televizyon izleyicisinin interneti keşfetmesiyle bu platform bütün şirketler için vazgeçilemez olmuştur.

Neden internet reklamcılığı ?

. Aylık 10000 ve üzeri ziyaretçi girişinin sağlanması, böylelikle ürün ve hizmetlerinizden daha fazla tüketicinin haberdar olmasının sağlanması.

Bu Alandaki Hizmetler :

. Ürün ve hizmetlerinizi en kısa yoldan tüketiciye ulaştırmak için reklam bannerlarının hazırlanması
. Bannerın yayınlanacağı uygun mecranın tespiti
. E - Bülten oluşturulması
. Müşterilere toplu ve periyodik e - posta gönderimi
. Reklam İstatistiklerinin hazırlanması(Ziyaretçi sayısı vb.)
. Google’a kayıt ve Arama Motorlarına Kayıt

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler