9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Yönetim Yazılımları

KAĞIT TRAFİĞİNE SON!

Zoom Ajans, kurumlara iş süreçlerini elektronik ortamda takip edebilmelerine olanak tanıyan yönetim yazılımları geliştiriyor.

PROFESYONEL MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ!

Tamamen elektronik ortamda yönetebileceğiniz ;Teklifler, alım-satım işlemleri, muhasebe kayıtları, dokümanları, personel formları

ZOOM SATIŞ (CRM)
ZOOM OTEL-REZERVASYON TAKİP SİSTEMİ
ZOOM ÜRETİM
ZOOM STOK TAKİP SİSTEMİ
ZOOM GÜVENLİK YAZILIMI
ZOOM KİŞİSEL KASA YAZILIMI

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler