9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Web Tasarım

Zoom Ajans olarak 12 yılda, çok sayıda kurumsal firma web sitesi yazılımı ve dizaynı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu projelerimizde bizim için en önemli konu müşteri memnuniyeti olmuştur. Gerçekleştirmiş olduğumuz çeşitli sektörlerdeki projelerimiz adresinden görebilirsiniz.

Bir firmanın web sitesine başlarken çeşitli adımlarımız bulunmaktadır. İlk önce yazılım, dizayn, içerik kadromuz ve müşterimizle düzenlediğimiz toplantılarda müşterimizin ihtiyacı olan web sitesini anlamaya çalışmaktayız. Bu görüşmeden sonra firmaya bizim tecrübelerimiz ve müşterimizin beklentilerini de dikkate alarak bir teklif sunmaktayız. Bu teklifte yapacağımız işler, oluşacak olan web sitesinin linkleri, kullanılacak teknolojiyi, bu projenin bitiş zamanı vb. detayları müşterimize sunmaktayız. Müşterimizle hem fikir olduğumuzda projemize başlayıp %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle projemizi tamamlamaktayız.

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler