9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Yönetim Yazılımı

Apartman - Bina - Site - Rezidans Yönetim YazılımıToplu halde ikamet edilen yerlerde yönetim işleminin takibi oldukça zordur. Özellikle aidatların ve diğer ödemelerin takibi, kasadaki bakiyenin takibi, alacak - verecek takibi, ısınma ve sıcak su gibi pay ölçer kullanımlarının paylaşımı ve ödeme takibi, iletişimde olduğumuz kişi ve kurumların takibi tüm bunları elimizdeki bu ekonomik yazılımla yapabilmekteyiz. Bu yazılım sayesinde az zaman harcayarak verimli bir şekilde ilgili sistemlerin yönetimini gerçekleştirmekteyiz aynı zamanda hızlı borç gösterim, birim rapor modülüyle illgili birimlerin tüm hareketlerini kişilere raporlayabilmekteyiz bu sayede ödemelerde karşılaşılan benim bu şekilde bir borcum yoktur gibi ifadelerin cevaplarını kendilerine sunmuş oluyoruz.

Bu şekilde bir yazılım ihtiyacınız olduğuna karar verdiğinizde ki kullanıma başladığınız size verdiği kolaylığı görünce ihtiyacınız olduğunuzu analayacaksınız

hızlı bir şekilde bizimle irtibata geçebilirsiniz bu aşamadan sonra biz size kullanım platformunu açıp uzak yardımla eğitim verdikten sonra kullanıma başlıyorsunuz.

Yönetim Firmalarına Özel Çözümler


Geliştidiğimiz yazılım ile yönetim firmalarının birden fazla sistemi ekonomik olarak takip etmelerini sağlamaktayız.

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler