9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Zoom CRM

Bu uygulama yardımıyla müşterilerinize verilen teklifleri, sipariş süreçleri takip edilmektedir. Uygulama esnek yapısı sayesinde tamamen müşteriye uygun olarak şekillendirilebilmektedir.

Alınan raporlar vasıtasıyla yöneticilerin süreçler hakkında karar almasını daha rahat hale getirmektedir. Çeşitli grafik raporlar ürün ve hizmetlerin aynı zamanda şirketin gidişatını tam olarak değerlendirme imkanı vermektedir.

Tüm ölçekteki şirketlerin yönetim süreçlerini takip edebilmektedir, ayrıca pazarlama departmanı olan şirketlerinin pazarlama departmanı personelinin verimliliğini denetlemektesiniz.

Yazılım kurulup size özel olarak hazılandığında ev verilerin girilip raporlar alındımaya başlandığında bu tür bir yazılımın yönetimsel olarak vazgeçilmez rahatlıklara sebep olduğunu göreceksiniz. Bununla beraber iş yükünün personel ve yönetim olarak düştüğünü gözlemleyeceksiniz.Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler