9:00 - 19:00

Hergün

Image
Image

Marina Takip Yazılımı
( Easy Marin )

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları katalog, insert vb. basılı işlerini profesyonel kodaromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Marina sektöründe ihtiyaç ve beklentilere cevap veren yeni gelişmelere açık, web arayüzlü, MSSQL veritabanlı, Logo ürünleri ile entegre çalışan marina programıdır.

Easymarina’nın bazı özellikleri:
• Program kullanıcıları verilen yetkiler dahilinde işlem yapabilirler.
• Kullanıcı işlemleri loglanarak gerektiğinde raporlanarak hangi işlemin, hangi kullanıcı tarafından ne zaman ekle, değiştir, çıkar kayıtlarının yapıldığının tespit edilmesi sağlanır.
• Müşteriler, kiracı ya da tekne carisi olarak gruplandırılır.
• Verilen hizmetler ve ödeme tipleri isteğe göre tanımlanır.
• Verilen hizmetler borç kaydı ile carilere dövizli olarak kaydedilir. Bu işlemler faturalana kadar Merkez Bankasından programa otomatik aktarılan kurlarla güncel YTL bakiyeleri takip edilir. Fatura düzenlendiğinde tarihindeki kurla sabitlenir.
• Tekne giriş-çıkış işlemleri, palamar işlemleri sayesinde teknelerin marinadaki yerleşim planındaki durumu otomatik oluşur.
• Yerleşim Planındaki görünüm durumları;

Tekne Burada (kırmızı)

Tekne Karaparkta (turuncu)
Tekne Kısa Seyirde (açık mavi)
Tekne Uzun Seyirde (koyu mavi)
Belirtilen renklerle desteklenir.• Tekne bağlamalarında dolu olan Ponton’lara tekne bağlanmaması, büyük olan teknelerin iki pontona birden bağlanması, ponton sahibi teknenin yerinde olmaması (karapark, seyir) durumunda misafir tekne bağlanması mümkündür. Seyre çıkan teknelerin marinaya dönüş tarihi belli olması durumunda çıkış kaydı yapılırken dönüş tarihi girilerek yerleşim planında dönüş tarihi otomatik görünür. Böylece pontona geçici bağlanacak misafir tekne kaydı yapılarak ponton daha verimli kullanılır.
• Ponton metrekareleri programa girilerek alan olarak kapasite kullanımı görülmektedir.
• Teknenin bağlama, çekme-atma, alt yıkama gibi tekne ölçülerine göre hesaplanması gereken hizmet ücretleri fiyat listenize göre otomatik hesaplanır.
• Tüm kayıtlar (fatura ve ödeme kayıtları) Logo programının ön modül ve muhasebe modülüne otomatik aktarılır. Muhasebeye aktarılan bağlama gibi gelecek ay yada yıllara sair kayıtlar parçalanarak ilgili hesaplara otomatik olarak oluşmaktadır.
• Programın Ana ekranında marinadaki toplam tekne, limandaki tekne, karaparktaki tekne sayıları görülmektedir.
• Anlık bağlam ücretlerinin giriş ve çıkış tarihi, tekne ölçülerine göre hesaplanabileceği Hesap Makinesi sayesinde anlık bilgi verilmesi gereken potansiyel müşterilere bilgi verilir.
• Tekne sahibinin ya da tekne adının değişmesi durumunda eski bilgileri kayıtlarda tutularak takip edilebilir.
• Genel bazda, cari bazında, tekne bazında bakiye limitleri girilerek Kara Liste takipleri yapılmaktadır.
• Cari ve Tekne Listesinde Kara Listedeki bakiye durumları (kırmızı, yeşil) renkli ikonlarla desteklenmektedir.
• Genel bazda ve tekne bazında hatırlatma süresi girilerek sözleşme bitiş tarihinden önce istenilen kullanıcı ve istenirse müşterinin kendisi otomatik hatırlatma maili ile bilgilendirilir. Örneğin; hatırlatma süresi 10 gün olan teknenin sözleşme bitiş tarihi 31.08.2008 ise 21.08.2008 tarihinde sözleşmenin biteceğine dair otomatik mail program tarafından gönderilir.
• Sözleşme yapılan tekneler için programdan otomatik sözleşme çıktısının alınması sağlanır.(sözleşme marinanızın taslağına uygun düzenlenir.)
• Programın web tabanlı olması sayesinde istenirse yönetici yada müşterilere ihtiyaç doğrultusunda bilgiler açılarak anlık veri paylaşımı sağlanır.
Örneğin; müşterilerin sadece kendi işlemlerini raporlaması, teknesinin giriş-çıkış kayıtlarını incelemesi vs..

Fiyat ve Diğer Konularda Bilgi Almak İçin : Yazılım Uzmanımız Cem Ünür

+90 532 737 55 22
cem.unur@zoomajans.com

Image

%100 Memnun Müşteri

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Zoom Ajans sunduğu tasarım hizmetleri, internet tabanlı yazılım uygulamaları, interaktif reklam ve tanıtım faaliyetleri, içerik hazırlama ve yönetimi konusunda verdiği editörlük hizmetiyle, firmanızın kurumsal kimliğini internet ortamına başarıyla taşıyacaktır.

Kısa sürede etkili ve sorunsuz web çözümleriyle; Kurumsal imajınız, şirket yapınız ve çalışma alanlarınızı ifade edecek, Özgün, dinamik içerik temini ve içerik yönetimiyle; Yayın stratejilerinizin başarıya ulaşmasını sağlayacak, Fonksiyonel profiliyle; Ziyaretçilerinizi, sıkılmadan ve en kısa sürede arzu ettikleri bilgiye ulaştıracaktır.

Çalışmalarımızda 21 yıllık tecrübeyle son teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı, aynı zamanda "En Başarılı İş Memnun Müşteri" düsturuyla harket etmekteyiz. Müşterilerimizle olan ilişkileri kısa değil uzun yıllara yayarak karşılıklı güveni ve memnuniyeti hedef edinmekteyiz.

25

Proje Çeşitliliği

200

Müşterilerimiz

400

Tamamlanmış Projeler

10

Devam Eden Projeler